172 rezultate, pagina 3 / 12

Apartamente cu 2 camere de vânzare în Bucuresti

Nicolae Teclu metrou - Mobilat și Utilat - Comision 0%

140,000 € (negociabil)

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61 mp
2022

Pallady-IKEA-Metrou, Parcare Bonus, Dezvoltator

79,781 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
62 mp
2026

Nicolae Teclu-Metrou - Zona Verde si Linistita - Birou de Vanzari

89,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
65 mp
2026

Pallady-IKEA-Metrou, Complex Rezidential Premium, Dezvoltator

82,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
54 mp
2026

Blvd. 1 Decembrie, Parcuri, Transport STB, Direct Dezvoltator

84,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
1 Decembrie 1918, Bucuresti
46 mp
2026

Theodor Pallady - Incalzire Pardoseala - Comision 0

102,980 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
65 mp
2026

Theodor Pallady METROU - FINALIZARE FEBRUARIE 2026 - Dezvoltator

89,730 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Liviu Rebreanu, Bucuresti
58 mp
2026

N. Teclu-Metrou, Centre Comerciale, Direct Dezvoltator

91,425 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61 mp
2026

T. Pallady-Metrou, Centre Comerciale, Comision 0%

76,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
47 mp
2026

Pallady- Finisaje la Alegere, Incalzire Pardoseala, Direct Dezvoltator

74,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
1 Decembrie 1918, Bucuresti
41 mp
2026

N. Teclu Metrou - Ansamblu Nou - Parcuri - Direct Dezvoltator

76,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
1 Decembrie 1918, Bucuresti
42 mp
2026

Pallady-IKEA-Metrou, Discount Parcare, Dezvoltator

89,100 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
61 mp
2026

79,263 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
64 mp
2026

T. Pallady-Metrou, Discount Parcare, Comision 0%

74,856 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
46 mp
2026

Nicolae Teclu-Metrou - Finisaje la alegere - Birou de Vanzari

94,950 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Theodor Pallady, Bucuresti
64 mp
2026

immobiliaris.ro, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 291 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti, Theodor Pallady, apartamente de vânzare Bucuresti, apartamente de vânzare Bucuresti sau apartamente de vânzare Bucuresti, 1 Decembrie 1918.